"Aiz cilvēciskā robežas

Tikko man piezvanīja kāds draugs un padalījās ar šādu stāstu. Viņa paziņam nomirusi sieva. Kā jau daudzi mūsdienās, paziņa nolēmis sievas mirstīgās atliekas kremēt. Liels gan bija viņa pārsteigums, kad kremēšanas izcenojumā ieraudzījis iekļautu...PVN. Dzīvojot Latvijā, esmu zaudējis spēju brīnīties par varas nelietībām un cūcībām, tādēļ vienkārši ieklikšķināju datorā "kremācijas izmaksas"

Lūk, fragments no tiklā pieejamās informācijas:Cenrādis
Pakalpojuma nosaukumsCena EUR(t.sk. PVN 21%)Kremācija250.00Un te vairs nav runa par naudu un cenām, bet par ētiku, cilvēcīgumu un citām morālām kategorijām pretstatā sistēmai, kurai, kā izrādās, ne tikai dzīvs cilvēks ir tikai resurss, bet arī miris.

Neviena sistēma nevar darboties bez izpildītājiem. Tādus neliešus, kā Latvijas varturi, šķiet, būtu grūti sameklēt citviet pasaulē. Man radies iespaids, ka par attiecīgu samaksu viņi pārdotu pat savu māti un tēvu.

Latvijā VISI apbedīšanas pakalpojumi tiek aplikti ar PVN!


Žēl, bet šai valstij tu neesi cilvēks. Tu esi numurs/nodokļu maksātājs. Savas dzīves laikā tu maksā līdz pat 75-80% (kopā ar slēptajiem nodokļiem- līdz pat 90%)no savas nopelnītās naudas valsts budžetā. Faktiski, tu nemaksā - tev vienkārši atņem. Un tad, kad tava dzīve ir beigusies, pat apbedīšana tiek aplikta ar nodokļiem. Tā teikt - pēdējā, atvadu artava nepiepildāmajā, rijīgajā un nesātīgajā Latvijas poitmafijas rīklē.

Cik tas ir pareizi, spriediet paši. Bet es uzskatu, ka savulaik cilvēki organizēja valsti, lai viņiem būtu vieglāk dzīvot. Lai tā viņiem būtu par atbalstu visās dzīves situācijās. Latvijā tā nav. Pat vairāk - ir pretēji.


Varbūt, varam organizēt citu, labāku valsti? Tādu, kurā cilvēks var dzīvot un justies kā CILVĒKS?!Ainārs Kadišs."


Raksts pārpublicēts no Draugiem.lv Blogā: Silvija Schvemberg ༺♥༻