Politiskajos kuluāros un Aizsardzības ministrijā arvien straujāt sāk izpaltīties runas, ka aizsardzības ministru Arti Pabriku (53) un viņa biroja vadītāju Neldu Otvari (27) jau kādu laiku vienojot romantiskas jūtas. Turklāt to gluži par dienesta romānu nevarot nosaukt, jo Pabrika kolēģi novērojuši, ka ministrs patiešām esot iemīlējies, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Aizsardzības ministrijā runā, ka Artis Pabriks gluži vai lidojot mākoņos un no šīs romantikas ciešot darbs. Vienlaikus Pabriku ļoti uztraucot, ka par aizraušanos uzzinās sieva - vāciete Undīne, ar kuru pārim ir divi bērni - meita Alvīne Dārta un dēls Hauke Namejs. Pāra laulība ilgst jau deviņpadsmito gadu. Artim no pirmās laulības ir arī pieaugusi meita Dita.

Fotogalerijā Arta Pabrika divreiz jaunākā mīļākā sākot no sestās bildes.
Artim ir 53 gadi, bet Neldai 27.

Pērnnnedēļ Artis Pabriks bija devies komandējumā uz Tartu Igaunijā, viņu pavadīja arī Nelda Otvare. Sazinoties ar aizsardzības ministru un vaicājot, cik ilgu laika periodu viņu saista romantiskas attiecības ar biroja vadītāju Neldu Otvari, Pabrika atbilde bija īsa un kodolīga: “Pilnmēness muļķības.” Savukārt ar aizsardzības ministra biroja vadītāju Neldu Otvari sazināties neizdevās, jo viņa komandējuma laikā Tartu neatbildēja uz tālruņa zvaniem.

Pērnā gada janvārī, kad tika apstiprināta valdība un jaunie ministri, kļuva zināms, ka Arta Pabrika biroju sākotnēji vadīšot līdzšinējā partiju apvienības "Attīstībai/Par!" biroja vadītāja Nelda Otvare. Tiesa gan, nu jau gads ir riņķī, un Nelda Otvare turpina vadīt aizsardzības ministra biroju.


Vairāk lasiet Vakara Ziņās vai www.vz.lv.