2019.gada marta beigās uzbrukumā Bolīvijā cietis ​par pašmāju kokaīna karali dēvētais uzņēmējs Rolands Prīverts. Prīvertam nodarīti smagi miesas bojājumi un pašlaik viņš ilgstoši ārstējas slimnīcā.


Pašlaik neesot skaidrības par to, kurš varētu būt organizējis uzbrukumu. Pats Prīverts uzskata, ka uzbrukums noticis saistībā ar informāciju, kas publicēta viņa nesen klajā laistajā grāmatā 'Nebaidies ne no kā'.Internetā nonācis skandalozs aculiecinieka video, kurā Prīverts redzams uzreiz pēc slepkavības mēģinājuma.

Brīdinām, ka video ir redzami nepatīkami skati!


Prīverts Bolīvijā esot izveidojis desu rūpnīcu, bet kriminālajam dzīvesveidam atmetis ar roku. Viņaprāt, uzbrukums nav bijis saistīts ar Bolīvijas kriminālo aprindu pārstāvjiem. Privertam šobrīd ir 57 gadi un, lūk, kā viņš izskatās šobrīd - fotogalerija.

Savukārt jau 1999. gada sākumā Prīvertu kopā ar toreizējo Latvijas Modeļu asociācijas prezidenti Dairu Silavu Rīgas lidostā aizturēja par mēģinājumu Latvijā ievest gandrīz divus kilogramus kokaīna. Par šo gadījumu Augstākā tiesa 2000. gada novembrī Prīvertam piesprieda brīvības atņemšanu uz sešiem gadiem, taču no cietuma viņš tika atbrīvots pirms termiņa.

2004. gada sākumā Prīvertu aizturēja Gvajakilas lidostā Ekvadorā. Pie viņa tika atrasti 894 grami kokaīna. 2009. gadā Prīvertam tika piespriests astoņu gadu cietumsods Somijā par kokaīna kontrabandu no Dienvidamerikas uz Somiju, Igauniju un Latviju.