Skandalozais mūziķis Andris Kivičs realitātes šovā "Kivičs. Pavisam privāti", kas vērojams telekanāla STV Pirmā! ēterā, paziņojis, ka 2015. gada pavasarī Vecrīgā uz ielas teju nosists. Par to ierosināta krimināllieta, izpētījis portāls Jauns.lv.Kivičs agrā rītā Vecrīgā saņēmis sitienu pa galvu un pie samaņas esot nācis slimnīcā, Esot aplaupīts. Palicis bez jakas, bez pulksteņa, maka un telefona. Pēcāk vainīgo policija atradusi un ierosināta krimināllieta, kurā Andris pasludināts par cietušo. Šova epizodē tika demonstrēts, kā Kivičs dodas uz tiesu, kur krimināllietai tika pielikts punkts - abas puses vienojušās mierizlīgumā un lieta izbeigta.

Mūziķis šovā klāsta, ka nekādas detaļas no notikušā neatminas, jo skaidrā prātā viņš taču piecos no rīta Vecrīgā nebūtu bijis. No atgadījuma viņam esot "izkrituši vairāki kadri".


"2015. gada 1. maijā mana dzīve pie baznīcas durvīm varēja beigties," bēdājas Kivičs. FOTOGALERIJĀ KIVIČA UN VIŅA SIEVIEŠU DZĪVES MIRKĻIKiviča negaidītās atklāsmes. Vairāk skatiet STV Pirmā!