Skandālists Andris Kivičs paziņojis, ka ģimene atteikusies no Lienes viņu attiecību dēļ. Par sabiedrības dāmu iesauktā Liene Skulme atzinusies, ka attiecību dēļ ar mūziķi Andri Kiviču, ģimene no viņas ir atteikusies. Tas šodien vēstīts materiālā "Ģimene atteikusies no Lienes Skulmes" žurnālā Kas Jauns.

Liene Skulme stāsta, ka abi ar Andri Kiviču dzīvo ļoti noslēgti un praktiski visu laiku pavada tikai divatā. Viņa saka, ka abiem ar Andri pietiek vienam ar otru. FOTOGALERIJA

Kivičs ir vienisprāt, ka Lienei tagad patiešām ir tikai viņš. Viņš klāsta - lai gan nesen Skulmei vēl bija normāla ģimene, kad viņa esot pateikusi, ka būs kopā ar Andri, mamma esot paziņojusi: "Tad tu vairs nebūsi mūsu ģimenē!"

"Ko mēs esam izdarījuši? Ja mēs vēl braukātu mersī, šņauktu visu laiku, rādītu visiem fakus, tusētu glamūriņā, uz jahtām - kaitinātu un kacinātu sabiedrību... Bet izrādās, ka cilvēkus var kaitināt tas, ka iespējams nemelot, teikt, ko domā. Kas notiek? Mēs pa īstam iemīlamies. Es Lieni patiešām mīlu no visas sirds," izbrīnījies ir Kivičs.

Liene Skulme neizprotot savas ģimenes nostāju. Vairāk lasiet žurnālā Kas Jauns.

Kā zināms, TV ekrānos pagaidām ir iespējams sekot līdzi notikumiem abu mīlnieku dzīvē realitātes šovā "Kivičs. Pavisam privāti". Tur tiekot risināta arī šķiršanās sāga ar viņa sievu Madaru Kiviču.

LASIET VĒL: Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO

Atkal skandāls! Liene Skulme Madarai Kivičai esot nozagusi drēbes. FOTO

Šokējoši. Sāpju nomākta, Madara Kiviča savu laulību gredzenu izmetīs Rīgas kanālā pie Brīvības pieminekļa

Kiviča sieva Madara pēc vīra sānsoļiem un ģimenes pamešanas raudājusi 5 dienas no vietas

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)