Valmieras drāmas teātra aktieris Pauls Iklāvs, kurš sociālajā tīklā facebook darbojas arī ar pseidonīmu Liktenīgais 6.marta vakarā publicējis video, kurā redzams, kā risinājies kādas personas un mūziķa Andra Kiviča konflikts vienā no Rīgas lielveikaliem.

"Tas ir par daudz!" tā norāda aktieris Pauls Iklāvs, kurš tagad vairs nekaunina Kiviču, bet gan personas, kuras iesaistījušās konfliktā ar mūziķi Andri Kiviču. Lai gan dziedātāja dzīvē netrūkst skaļu notikumu, P.Iklāvs norāda, ka tas nav iemesls, lai lētas slavas tīkotāji iesaistītos konfliktā ar mākslinieku. KIVIČA JAUNĀKIE DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

Portāls Nra.lv vēsta, ka konflikts norisinājies lielveikalā Rimi Iļģuciemā. “Mēs iepirkāmies veikalā un pēkšņi mums noiet garām divi džeki un pilnā rīklē zviedz. […] Ņirdz par mums un rāda ar pirkstiem, un apsaukājas,” stāsta Kivičs, norādot, ka abi vīrieši viņu ar Lieni Skulmi filmējuši. Pēc tam, kad mūziķis jautājis, kādēļ tāda izturēšanās, pāris turpinājis ieprikties, taču ejot ārā no veikala, pie ieejas atkal pamanīti aizdomīgie vīrieši, kuri atkal pāri filmējuši un apsaukājuši.

Kivičs saviem sekotājiem parāda, ka kautiņā viņam pārsista uzacs, kuru dodas sašūt, kā arī mūziķis saņēmis sitienu pa lūpu. Tāpat mūziķis esot vērsies policijā, kura skaidrojot situācijas apstākļus.

Mūziķis sašutis par notikušo un neadekvātajiem puišiem, kuri pēc Kiviča domām bija “salietojušies”.