2019. gada 3. martā traģiskā autoavārijā gājuši bojā BK "Krāslava" basketbolisti Edgars Gribs un Leonīds Terentjevs, vēstīts Latvijas Basketbola savienības mājas lapā.

Edgaram Gribam bija 28 gadi, bet Leonīdam Terentjevam 29 gadi. Traģēdijai nespēj noticēt arī Latvijas izlases un Pireju "Olympiacos" basketbola uzbrucējs Jānis Timma, kurš pats nāk no Krāslavas puses.

ATVADU FOTOGALERIJĀ EDGARS GRIBS

Valsts policijas Latgales reģionālās pārvaldes pārstāve Ksenija Belova skaidroja, ka traģiskais negadījums noticis svētdien ap plkst. 21.20 Ilūkstes novada Šederes pagastā, kad vieglās automašīnas "Audi" vadītājs, braucot no Ilūkstes puses, nav ticis galā ar sava transportlīdzekļa vadību, automašīna iebraukusi pretējā braukšanas joslā un tai sānā ietriekusies smagā mašīna. Notikuma vietā gājis bojā gan "Audi" vadītājs, gan mašīnas pasažieris. Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess, tiek skaidroti notikuma apstākļi.

Gribs un Terentjevs svētdien Tukumā piedalījās LBL trešās divīzijas mačā pret "BS Tukums/TSS". Abi basketbolisti bija vieni no savas komandas līderiem. Turklāt 28 gadus vecais Gribs bija arī galvenā trenera Raita Timmas asistents.

Savā mūža pēdējā mačā Edgars un Leonīds piedzīvoja zaudējumu Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas mačā pret BS "Tukums/TSS" ar 87:72. Abi basketbolisti laukumā devās Krāslavas komandas pamatsastāvā - Gribs guva 13 punktus, kamēr Terentjevs - divus

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Edgara un Leonīda tuviniekiem, draugiem un visai Latvijas basketbola saimei.