Aizvadītā gada sākumā sabiedrību pāršalca ziņa, ka šlāgermūzikas grupas Duets Sandra dalībnieks Andris Brīnums (61) pēc sievas nāves ļoti ātri atradis jaunu sirdspuķīti – par sevi teju 20 gadus jaunāko Oksanu. Intervijā ar žurnālu Privātā Dzīve pāris beidzot atklājuši savu iepazīšanās stāstu.

Izrādās, ka apdrošināšanas jomā strādājošā mediķe par šo grupu uzzināja tikai īsi pirms solistes Sandras Brīnumas nāves. Abi pēc skumjā notikuma iepazinās sociālajā tīklā draugiem.lv, jo Oksana mūziķim aizsūtīja vēstuli, vēloties viņu atbalstīt grūtajā brīdī.


Oksana ar Andri pirmo reizi satikās 2017. gada martā pēc viņa mūžībā aizgājušās sievas apciemošanas kapsētā: «Gribēju viņai izlūgties atļauju sākt ar Andri tuvākas attiecības. Kapos parunājos ar Sandru, paraudāju, un man ap sirdi kļuva vieglāk. Jutu, ka viņa ir devusi mums svētību. Tad piezvanīju Andrim un atklāju, ka esmu Saulkrastos. Pirmo reizi satikāmies pie jūras. Bija jauka pavasara diena. Trīs stundas nosēdējām jūras krastā un pat nenosalām. No tā brīža sākās mūsu attiecības.»


Intervijas laikā Oksana atklāja, ka pēc vienām laulībām un divu bērnu izaudzināšanas jau bija atmetusi cerības satikt normālu vīrieti. Jautājot par kāzām, viņa atbildēja: Lai arī attiecības esot lieliskas, precēties abi gan vēl nesteidzot. Piedevām, par spīti Oksanas alerģijai, Andris paziņojis, ka nekad nedzīs nost ūsas. 

''Labāk iedzeru pretalerģijas tabletīti, un bučojoties viss būs kārtībā, nekā piespiedīšu cilvēku atbrīvoties no ūsām, kas ir viņa atpazīstamības zīme,'' skaidro sieviete.

Kā jau ziņots, Sandra Brīnuma aizgāja aizsaulē no retas slimības - amiotrofiskās laterālās sklerozes. 2018.gada 10. februārī apritēs gads kopš Sandras nāves. Šajā datumā ”Duets Sandra” gatavo īpašu piemiņas koncertu pāragri mūžībā aizsauktajai solistei. Godināt Sandras piemiņu mīļi aicināti visi fani.


Piemiņas koncerts notiks 10. februārī ”On Air Cafe” Blaumaņa ielā.

Foto no Skaties.lv un no Holmss.lv arhīva.