Operdziedātāja Inese Galante žurnālam Kas Jauns atklājusi pārdomas pēc Olainfarm līdzīpašnieka Valērija Maligina pāragrās nāves.

Galante ar Maliginu bijusi pazīstama daudzus gadus. Viņš finansiāli atbalstījis operdziedātājas vasaras festivālus. "Īsti nevarēju aptvert, kad man pateica, ka pēkšņi miris Valērijs," stāsta Inese Galante. Māksliniece vēl pat pārjautājusi, kāds Valērijs, jo nespēja noticēt, ka Maligins.
Inese Galante atklāj, ka Maligins visu savu dzīvi bija atvērts jaunajam un ļoti mīlēja savu ģimeni. Tāpat "Olainfarm" līdzīpašnieks savu dzīvi dzīvoja uz 150%, īpaši pēdējos gadus. Māksliniece atzīstas, ka pats Maligins teicis, ka dzīve ar Elīnu nav bijusi viegla un attiecības paņēma daudz spēka."Un Elīna... Šī sieviete Valērijam nebija tāda kā viena no simts. Viņas mākslas izpausmes vien jau runā pašas par sevi. Tās bieži bija intensīvas, agresīvas, provokatīvas. Tas viss bija uz naža asmens... Ir attiecības, kas cilvēku paceļ un ir tādas, kas velk uz leju," izdevumam bilst Galante.