Aktieris Rūdolfs Plēpis Pirmajā adventē, 2017.gada 3. decembrī, neieradās vadīt labdarības sarīkojumu «Mīlestības pieskāriens» Rīgas Sāpju Dievmātes baznīcā – viņš smagu veselības problēmu dēļ pat nebija spējīgs brīdināt kolēģus un organizatorus, ziņo žurnāls Vakara Ziņas.

«Kad ir augsts asinsspiediens, tad nevar pat pa trepēm nokāpt! Man asinsspiediens uzlēca tik augstu, ka vienīgais, ko spēju, bija vienkārši gulēt gultā un neko vairāk. Tagad jau man ir labāk, dzeru zāles, kuras izrakstīja dakteris,» Vakara Ziņām taisnojies aktieris.


Tikmēr citi, neoficiāli avoti vēsta, ka aktieris atkal sācis bezjēgā dzert alkoholu. Plosti pēdējo 20 gadu laikā ir bieža parādība, tamdēļ Rūdis ticis atlaists no vairākiem teātriem un izrāžu projektiem. Plēpim ir 67 gadi, taču, kā palīdzēt izcilajam aktierim, šobrīd nav īsti ne zināms, nedz saprotams.

Situāciju konkrētajā gadījumā Pirmajā adventē esot glābis Dailes teātra aktieris Jānis Paukštello, piekrītot Plēpja vietā vadīt pasākumu kopā ar TV dīvu Veltu Puriņu.

Labdarības koncertā «Mīlestības pieskāriens» uzstājās koris «Salve», pūtēju orķestris «Skaistkalne», Rīgas Valsts tehnikuma ansamblis, vijolnieks Raimonds Ozols, etnogrāfiskais ansamblis «Suitu sievas» un «Suitu dūdenieki», Ieva Parša, Kristīne Prauliņa, Ginta Vikmane, muzikālā apvienība «Prieks», Artis Gāga, Lolita Kante, Sintija Grava, valsts galvenais Ziemassvētku vecītis Ainārs Ašaks, dziedātāja Annija Putniņa, Valters Gleška, Ginta Vikmane, Kristīne Šomase, Endija Rezgale, Viktors Lapčenoks un grupa «Trīs operas tenori». Pasākumā piedalījās aktrises Dita Lūriņa un Marija Bērziņa, kā arī dziedātāji Viktors Lapčenoks un Andris Daņiļenko.


LASIET ARĪ: Plēpis atkal izgāzis izrādi, gvelžot muļķības uz skatuves; Aktieris atkal dzer

PLĒPI alkoholisma dēļ teātris noņem no visām lomām

Rūdolfs Plēpis pēc Jāņa Reiņa nāves ieslīdzis nebeidzamos zaļā pūķa valgos