Pamatīgā skandālā iekļuvis Zvērināta advokāta Romualda Vonsoviča biroja darbinieks - zvērināts advokāts Indulis Balmaks, kurš plašākai sabiedrībai iepriekš nav bijis zināms. Izrādās, ka šis izlēcējs ir ļoti slavaskārs indivīds, jo popularitāti gatavs veidot uz suņu aprīšanu, kas Latvijā ir aizliegts ar likumu.

Jāsaka godīgi, - ārkārtīgi žēl šo aprobežoto cilvēciņu, bet nerunāt par šo nežēlību un visatļautību portāls Vipi.lv nevarēja.

Tāpēc komentāru sadaļā labprāt gaidīsim lasītāju viedokli, kur ļoti lūdzam iztikt bez rupjībām un naida kurināšanas, komentējot šos jautājumus:

Vai jūs uzskatāt par pieļaujamu, ka Latvijas pilsonis nonāk ārvalstīs un tur veic darbības, kas Latvijā ar likumu aizliegtas, bet tur iratļautas - stājas seksuālās attiecībās ar bērniem, ēd suņa vai kaķa gaļas ēdienus, varbūt pat piedalās neuzticīgu sievu nomētāšanā ar akmeņiem?

Vai, jūsuprāt, par zvērinātu advokātu Latvijā var strādāt cilvēks, kas ārvalstīs nodarbojies ar ko tādu un vēl ar to publiski lepojas?

Šis ir advokāta Induļa Balmaka priekšnieks, pazīstamais un ietekmīgais advokāts Romualds Vonsovičs

Uzziņai no nogalināto suņu dvēselīšu paziņojuma Latvijas sabiedrībai un medijiem:

"Nost ar suņu bendēm advokātu mantijās un politiķu krēslos!

Vai tiešām no dzīva suņa nodīrātas ādas mētelis ir stilīgs un moderns? Vai tiešām ir jālielās ar to, cik labi garšoja brutāli nogalināta suņa gaļas zupa? Vai tiešām ir tiesības mēģināt šaut uz ģimenes draugiem publiskā atpūtas vietā?
Vai tiešām Latvijā dzīvojošajiem, strādājošajiem, eksistējošajiem ļaudīm ir tiesības braukt uz citām zemēm un, izmantojot turieniešu trūkumu, ļauties pašu mājās ar likumu aizliegtām izvirtībām, lai tikai apmierinātu savu rijību un kāri pēc "eksotikas"?

Mēs esam nogalināto suņu dvēseles, kuras apvienojušās, lai atriebtu savu bezjēdzīgo un nodevīgo nāvi.
Mēs parādīsim tautai tās „varoņus” - likumu it kā aizstāvošos personāžus, kuri savā dziļākajā būtība ir plēsoņas un maitēdāji!

Mūs var satikt Rīgas centrā katru dienu, piemēram, pie Zvērināta advokāta Romualda Vonsoviča biroja durvīm Brīvības ielā 40 iepretī viesnīcai Latvija.

Un tas ir tikai sākums - turpinājums sekos jau drīz!

Bet, ja arī Tu uzskati, ka jebkura šāda amorāla rīcība ir sodāma, seko mums – facebook.com/NostArSunuBendem vai twitter.com/sunubendes.

Nogalināto suņu dvēseles"