Kādreizējā Valsts prezidenta Andra Bērziņa un viņa sievas Daces Seisumas starpā radušās nopietnas domstarpības. Laulātie vairs nedzīvojot kopā, vēsta slavenību žurnāls Vakara Ziņas.

Laulātie, kurus šķir teju 30 gadu starpība, iepazinušies Cēsu pusē 2000.-šo gadu sākumā. Tikai 2011. gadā 2. jūlijā – īsi pirms Bērziņa stāšanās Latvijas prezidenta amatā – viņi apprecējās. Attiecībās dzimis dēls Andris Kristaps. Bērziņa pirmajā laulībā kopā ar Dzintru Bērziņu dzimis dēls Aigars un Eva. Viņam bijušas vēl citas attiecības. Bērziņš ir tēvs pieciem bērniem. Medijos publicēto informāciju, ka Bērziņam ir vēl divi ārlaulības bērni — meita Anete un dēls Edvarts – bijušais prezidents oficiāli nav apstiprinājis. Stradiņa slimnīcas un privātklīnikas Premium Medical ārstei Dacei Seisumai šī ir pirmā laulība.

Bez uzmanības nav palicis fakts, ka pēc prezidenta termiņa beigām Bērziņš un Seisuma vairījušies iziet sabiedrībā. Tas radījis spekulācijas, ka pāra privātajā dzīvē nav gadījies kas nelāgs. Nesen gan atklājies, ka Bērziņa kunga ašajai nozušanai no ļaužu acīm ir cieša saistība ar viņa veselības stāvokli. Viņam veikta muguras operācija, kam seko atveseļošanās process.

Tomēr aizdomām par krīzi bijušā valsts pirmā pāra laulībā eļļu ugunī ielej pašas Seisumas izteikumi intervijā žurnālam Klubs, kurā viņa sūrojas, ka vakaros pēc darba jūtas nogurusi, bet vīrs to nesaprot. “Viņam, kad salīdzina savu vecumu ar manējo, šķiet, ka esmu vēl jauna, ka man joprojām ir tie 28, kad iepazināmies. Viņam šķiet, ka tikai viņš var atnākt mājās un justies noguris, bet man ir jārosās visu laiku,” Seisuma klāsta intervijā žurnālam Klubs. Viņa neslēpj, ka abu starpā bijuši arī strīdi, pēc kuriem reizēm laulātie nepārmij ne vārda.

Pēdējā laikā Andra Bērziņa paziņu lokā runā, ka Dace Seisuma kopā ar abu kopīgo dēlu dzīvo Vecrīgas apartamentos, bet bijušo valsts galvu tur nemanot, jo lauleņi ir pašķīrušies, vēsta Vakara Ziņas.

Andrim Bērziņam ir 71 gads, bet dakterei Seisumai ir 42 gadi.