Godalgotais latviešu spēkavīrs Raivis Vidzis jau otro reizi šķirs laulību ar sava mūža mīļoto sievieti Aleksandru Čupriku, vēsta žurnāls Kas Jauns. "Esam pieņēmuši lēmumu par šķiršanos. Mūsu attiecības ir saglabājušās labas. Konflikta mums nav, un mūsu šķiršanās iemesls nav kāda cita cilvēka ienākšana mūsu dzīvē - ne man, ne Aleksandrai. Vienkārši sapratām, ka tomēr nē..." žurnālam teicis Raivis Vidzis, kurš pašlaik strādā kā sporta treneris un darbojas arī kā Improvizācijas teātra aktieris.

Vidzim ir 41 gads. Kopā ar savu mūzu pēc četru gadu kopdzīves viņš pirmo reizi salaulājās 2010. gada 6. novembrī. Pēc nepilna gada abi nolēma šķirties, taču vēlāk atkal salaba un 2014. gada vasarā mija gredzenus otro reizi. Abas reizes Raivis un Aleksandra laulājās Rīgā Vidzemes priekšpilsētas Dzimtsarakstu nodaļā, tērpjoties sevis izvēlētā apģērbā, nevis tradicionālajā baltajā kāzu kleitā un klasiskajā uzvalkā.


Vidzis Latvijā pazīstams kļuva ar uzvaru 2008. gada šovā Dejo ar zvaigzni 2, kurā dejoja kopā ar Violu Abramovu. Toreiz mēļoja, ka Abramova vēlējusies attiecības ar spēkavīru, bet viņš viņai iedevis kurvīti.

Vairāk lasiet žurnālā Kas Jauns.