Jau vēstījām par nesaskaņām miljonāra Valērija Maligina un viņa sievas Elīnas Dzelmes-Maliginas ģimenē. Žurnāls Kas Jauns vēsta, ka ģimene tagad izirusi un aktuāla ir šķiršanās prāva.

Aktrise un māksliniece Elīna Maligina dzīvojot Austrijā, kur izpaužas radoši. Par attiecībām ar vīru viņa saka: "Man vienkārši pietika".Elīna Latvijā neesot bijusi jau vairākus mēnešus. Kopā ar meitu Hannu dzīvo Austrijā un klāsta, ka pat netaisās braukt atpakaļ uz dzimteni.

Sarunas laikā viņa arī atzīst, ka attiecības ar miljonāru Valēriju Maliginu ir beigušās. "Man vienkārši pietika. Par saviem bijušajiem saku vai nu labu, vai neko. Un par savu otro vīru arī saku tikai labu, neraugoties uz visādām patikšanām, nepatikšanām un kas pagadās dzīvē."

''Esmu pateicīga Valērijam, ka man bija šī iespēja,'' stāsta skandalozā aktrise, nevēloties atklāt, vai laulība jau oficiāli šķirta.


Par iepriekš izskanējušo konfliktu māksliniece norāda, ka viss ir atrisināts un tautai neesot pamata uztraukumam."Nācija var gulēt mierīgi, viss ir kārtībā".

Maligina arī atzīst, ka pēc rakstura esot īsta ''maita'', tomēr mēdzot arī būt ''maiga dvēselīte''... Vairāk lasiet žurnālā Kas Jauns.