Sabiedrību šokējušas dziedātāja, grupas TUMSA līdera un TV zvaigznes Valtera Frīdenberga izskata pārvērtības. Viņš noskuvis matus un bārdu, kura bija viņa rota daudzus gadus. Kā raksta žurnāls Kas Jauns, daudzi baumoja, ka šādu soli TV zvaigzne spērusi smagu veselības problēmu dēļ.

Pats Valters žurnālistiem klāsta, ka jau kādus trīs gadus vēlējies noskūt matus, taču nav spējis saņemties, bet pēc tam arī nodzinis bārdu.


Par spīti dziedātāja skaidrojumiem, cilvēki mēļo, ka dziedātājam ir nopietnas veselības problēmas, kā nekā Frīdenbergs vairākkārt redzēts veselības iestādē, kurā konstatēts un ārstēts tiek tikai vēzis.

Tā kā raidījumā «Gudrs un vēl gudrāks» mākslinieks parādījies bez matiem, bārdas, uzacīm un piebriedušu seju, tika mēļots, ka raidījuma vadītājs cīnās ar ļaundabīgu slimību, jo ķīmijterapijas pacientiem izkrīt mati un ķermenis piebriest.

Valters, dzirdot jautājumu, nervozi atbildējis, lai cilvēki domā, ko vēlas, viņš neko nekomentēs, bet nenoliedz, ka bijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā. Tomēr uztraukumam neesot pamata, viņam ar veselību viss esot kārtībā.


Tomēr vārdus 'viss ir kārtībā' Valters presei jau saka vairākkārt daudzu mēnešu garumā, lai gan acīmredzami viņa ķermeņa svars un sejas uzblīdums liecina par pretējo.

Mēs novēlam Valteram Frīdenbergam vislabāko veselību un izturību!

Foto no Tvnet.lv - Valters Frīdenbergs šobrīdValters pirms dažiem gadiem


Titulbilde no portāla TVnet.lv.