Kā vēsta ASV mediji un pašas slavenības ieraksti tīmeklī, populārajai amerikāņu dziedātājai Selēnai Gomezai slepeni veikta dzīvībai bīstama operācija, kas bijusi nepieciešama vilkēdes dēļ.

Selēna Gomeza savu soctīklu profilos publicējusi foto no slimnīcas, kurā redzama kopā ar savu labāko draudzeni Fransiju Raisu, kura, bijusi nieres donore. Sarkanā vilkēde ir reta saistaudu slimība, kas var apdraudēt dzīvību.«Mana draudzene pasniedza man lielāko dāvanu - ziedoja man savu nieri,» saka Gomeza.

Gomezai 2015.gadā tika diagnosticēta autoimūnā slimība vilkēde, kas ir hroniska autoimūna saslimšana. Tā pilnībā izārda imūnsistēmu un uzbrūk organisma veselajām ķermeņa šūnām. Tas var skart jebkuru orgānu, tostarp nieres, sirdi, smadzenes, ādu, plaušas un nervu sistēmu. Vilkēdi līdzīgi kā vēzi ārstē ar ķīmijterapiju un zālēm.

Selēnai Gomezai ir 25 gadi. Vēlam vislabāko veselību!

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on