Patlaban Latvijā, izmantojot automašīnu izsoļu platformu Autoizsole.lv, ik mēnesi simtiem pircēji iegādājas automašīnas ar absolūti drošu un nesagrozītu nobraukumu, reālu komforta pakas un ekstru uzskaitījumu, kā arī godīgu defektu izklāstu, ja tādi ir. Turklāt automašīnas tiek pārdotas pat par 30% lētāk nekā vidēji Latvijas tirgū.

Izsoļu platforma Autoizsole.lv ir transportlīdzekļu izsoļu lielāko rīkotāju Eiropā - CarsOnTheWeb.com – oficiālais pārstāvis Latvijā, kas nodrošina pārskatāmu un pieredzes bagātu izsoļu organizēšanu.

Patlaban ik dienas tiek izsolīti līdz diviem tūkstošiem spēkratu, un to piedāvājums katru dienu tiek papildināts. Klientu vidū ir arī daudzu autoplaču īpašnieki, kuri zina, ka izsolītajiem auto, ir lētākās cenas Eiropas tirgū identiskām automašīnām.

Populārākās vietas, no kurienes Autoizsole.lv Latvijā importē automašīnas, ir Nīderlande, Beļģija un Vācija, bet nedaudz mazāk populāras valstis ir Francija un Itālija, kā arī Spānija. Tiesa gan, eksperti norāda, ka tieši tādās valstīs kā Francija un Itālija automašīnu tirgus ir lētāks, tomēr Latvijas pircējiem tradiocionāli nav uzticības franču un itāļu automašīnām, kamēr izsenis nostiprinājies uzskats, ka labākie spēkrati atrodami automašīnu ražošanas lielvalstī Vācijā, kā arī Beļģijā un Nīderlandē.

Patlaban portāla platformā pārsvarā pieejamas automašīnas, kas ražotas pēc 2010. gada. “Atrodamas ir arī vecākas automašīnas, tomēr tās ir retāk sastopamas – pārsvarā automašīnas ir salīdzinoši

jaunas un ar orģinālunobraukumu un norādītu visu informāciju par tām.

Populārākie zīmoli, ko iegādājas Latvijas pircēji ir Audi, Volvo, BMW, Volkswagen, Mercedes-Benz un Ford, tām seko franču ražotās Renault, Peugeotun Citroen.

Runājot par atšķirībām starp automašīnām, kas nopērkamas izsolēs un, piemēram, lietotām automašīnām tepat Latvijā, Autoizsole.lv eksperti kā vienu no galvenajām min to, ka importētie spēkrati vēl nav paguvuši “izbaudīt” Latvijas ceļu segumu, tostarp, arī bedres un ziemas sāli. Nereti pat 2009. gada izlaiduma kādā “vecās Eiropas” valstī iegādāts auto ar salīdzinošo lielu nobraukuma rādītāju, braucot pēc sajūtām, šķiet tāds pats kā Latvijā pirkts tās pašas markas 2015. gada spēkrats.

Tāpat ārvalstīs pirktie spēkrati no Latvijas mēdz atšķirties ar pilnīgāku “ekstru” klāstu – proti, piemēram, Vācijas vai Beļģijas auto īpašnieki, pērkot jaunu spēkratu, bieži komplektācijā pasūta iespaidīgu elektronikas un komforta paku, kas ievērojami paaugstina auto izmantošanas ērtumu.

AUTOIZSOLE.LV AUTOMAŠĪNU FOTOGALERIJA

Godīgums, pārskatāmība un nesagrozīti odometra rādījumi

Vaicāts par to, vai, pērkot spēkratu autoizsolē, nevar “uzrauties” uz kādu nesenajos Eiropas plūdos cietušu automašīnu, Autoizsole.lv pārstāvis un auto eksperts Aivars Lipiņš pauž: “Šī auto izsole Eiropā darbojas jau 12 gadus, un visu pastāvēšanas laiku ir garantējusi godīgu un pilnīgu informāciju par automašīnas stāvokli – Autoizsole.lv garantē to, ka ja automašīna būs cietusi kādā dabas katastrofā vai avārijā, tas tiks arī norādīts izsoles komentāros un fotogrāfijās, un

pircējs pats varēs izvērtēt, vai viņam nepieciešama šāda automašīna par attiecīgu cenu.

Tāpat, piemēram, viena no Latvijā izplatītākajām problēmām, ar ko saskaras pircēji, kas iegādājas lietotus spēkratus, ir odometru sagrozīšana. Auto eksperti norāda – pat 70% gadījumos, iegādājoties lietotas automašīnas Latvijā, spēkrata nobraukums tiek uzrādīts ievērojami mazāks nekā ir patiesībā. Autoizsoles.lv, savukārt, ir iespēja, kā no šādiem nepatīkamiem brīžiem izvairīties, jo odometra rādītāji tiek garantēti patiesi.

Galvenie auto pārdevēji ir līzingu kompānijas, bankas vai oficiālie auto dīleri, bet privātpersonas šajās izsolēs kā pārdevēji nepiedalās.

Kā notiek auto iegāde Autoizsole.lv interneta platformā?

Sākumā potenciālajam pircējam ir jāizlemj, cik liels ir budžets un tad var slēgt līgumu. Līgumā tiek norādīts budžets, kā arī, apstiprinot vēlmi uz nopietnu sadarbību, tiek iemaksāta drošības nauda 10% apmērā no maksimālās summas, līdz kurai tiks solīts parautomašīnu. Uzreiz pēc līguma noslēgšanas, klientam tiek aktivizēts konts, un auto iegāde ar izsoles palīdzību var sākties! Proti, klients liek likmes par izvēlēto spēkratu. Tikmēr Autoizsole.lv uzņemas pilnu atbildību par to, ka automašīna ir tieši tādā stāvoklī, kā norādits izsolē. Gadījumā, ja pircējs izsolē uzvar, tiek sagatavots rēķins un automašīna sāk ceļu uz Latviju.

Savukārt, ja potenciālais pircējs tomēr maina domas un nevēlas iegādāties automašīnu izsolē, tad klientam drošības nauda tiek atgriezta 100% apmērā, un klients

neko nezaudē, turklāt netiek piemēroti soda procenti par līguma laušanu.

Kādēļ Autoizsole.lv?

1.Automašīnas iegāde izsolē ar Autoizsole.lv ir 100% droša, jo uzņēmums nodrošina un uzņemas atbildību par spēkrata stāvokļa atbilstību aprakstā norādītajiem parametriem, kā arī fotogrāfijās un aprakstā norādītajiem defektiem.

2.Visām izsolē izsolītajām automašīnām ir 100% nesagrozīts odometra rādījums.

3.Iegādājoties spēkratu izsolē, Autoizsole.lv vajadzības gadījumā nodrošina arī līzinga pakalpojumus, ja klientam tas ir nepieciešams .

4.Auto cena ir zem reālās tirgus cenas.

5.Dalība izsolē ir bezmaksas, tādēļ, ja neizdodas iegādāties iecerēto transportlīdzekli, to varat mēģināt darīt neskaitāmas reizes, līdz tiek iegūts ideālais sapņu auto.