Dāmas un kungi, es Jums piedāvāju kārtīgas "instagramietes" starta paku! Bildes, bez kurām nav iedomājama sabiedrības dāmas galerija Instagramā! Protams savā stilā ar pašironijas devu:), savā Facebook profilā raksta Renārs Zeltiņš.

Šī publikācija no šovmena izpelnījusies lielu interesi un saņemusi jau vairāk kā simts komentārus, lūk daži no tiem:
 
Signe Segliņa:
Ja sievietēm arī senākos laikos (piem., M.Monro) ir bijusi tendence izrādīties ar saviem vizuālajiem labumiem, dzīves labajiem mirkļiem utt., tad vīriešu narcisisms gan ir kāpis ģeometriskajā progresijā. Šis posts sasmīdināja arī mani, bet, iespējams, puišu selfiju izlase būtu vēl smieklīgāk. Vai arī vēl nožēlojamāk.

Aldis Pīlēns:
Es, protams, negribu nevienu aizvainot, bet tad sanāk, ka pats Zeltiņa kungs arī ir, kā pats izsakās, kartīga "instagramiete", jo arī viņa Instagram profila ir ļoti līdzīga rakstura bildes grin Emocijzīme labi, ka mākam pasmieties paši par sevi!!


Baiba Ivanovska:
Tā kā es neesmu selfiju cilvēks varu izteikties. Tev sanācis ļoti precīzi attēlot daļu tipiskākas bildes instegramā. Bet jāsaka ka pašam jau arī patīk iepozet un atzīmēties.P.s - trūkst selfijs ar bestie, mirrorphoto, jahtas un šampanieša bildes, kā arī kājas vannā, tam visam nebija laika, jo es svinēju dzīvi, raksta Renārs Zeltiņš.


Fotogaleriju skatiet ŠEIT!