Slavenais un nu jau arī skandalozais režisors Alvis Hermanis (50), precoties ar sava septītā bērna māti, aktrisi Kristīni Krūzi-Hermani (33), nodrošinājies, lai šķiršanās gadījumā īpašumi paliek viņam. Par to liecina »Vakara Ziņu« izpētītais Hermaņa un Krūzes laulības līgums par visas mantas šķirtību. To režisors un viņa vadītā Jaunā Rīgas teātra aktrise noslēguši laikus – vēl mēnesi pirms pāra kāzām, kas notika pirms vairāk nekā pieciem gadiem.

Saskaņā ar laulības līgumu šķiršanās gadījumā Hermanim paliktu gan uz viņa vārda esošā «nauda ar procentiem bankās un citās kredītiestādēs», gan lepnais dzīvoklis prestižajā vēstniecību rajonā Vīlandes ielā Rīgā, gan lauku īpašums «Ūdensmaisi» Zvārtavas pagastā, gan «LEXUS IS250» markas auto.

»Vakara Ziņas« gan noskaidroja, ka tagad – vairāk nekā piecus gadus pēc laulības līguma noslēgšanas – ar šo numurzīmi pa ielām pārvietojas jau cits, vēl dārgāks un prestižāks, auto – 2013. gadā pirkts «BMW X6» džips. Tā īpašnieku CSDD reģistrs neuzrāda.

Hermanis aprīlī svinēs savu 51. dzimšanas dienu. Pēdējā laulībā ar par viņu krietni jaunāko 33 gadus veco Kristīni Krūzi-Hermani režisoram dzimuši trīs jaunākie bērni – septiņus gadus vecais Jāzeps, piecus gadus vecais Kajs Benjamins un mazā Elza Mētra, kurai drīz būs divi gadiņi. Iepriekšējā laulībā ar igaunieti Merli režisoram Hermanim arī dzima trīs bērni – Jete Lona, Jūla Mīa un dēls Otto Rudens. Vecākais dēls Toms Hermanis režisoram bija pūrā vēl no iepriekšējām attiecībām.