Izrādās NBA komandas Ņujorkas "Knicks" spēlētājiem latvietim Kristapam Porziņģim un slovēnim Sašam Vujačičam, viena no izklaidēm ir sacenšanās FIFA videospēlē. Šoreiz duelī pārāks bija Vujačičs, taču liepājnieks jokojot un ar sulīgiem tēlainās izteiksmes līdzekļiem sola, ka revanša cīņā sāncensim neatstās nekādas cerības.

"Saša mani uzvarēja, tā gadās," sacīja Kristaps Porziņģis. "Esmu čempions, un katram čempionam gadās paklupt. Nevaru vien sagaidīt, kad tikšu pie vēl vienas iespējas. Apēdīšu viņu dzīvu, Saša pat nenojauš, kur iepinies!"

"Saša visu laiku runā, viņam šie ir lieli svētki – viņš mani beidzot pārspēja un visiem stāsta, ka mani uzveicis," Porziņģis izteiksmīgi turpināja. "Tas nekas, es esmu īstais čempions. Savā sirdī esmu īstais čempions. Atgriezīšos un nogalināšu viņu! Apēdīšu viņu kā gazeli! Un jūs redzēsiet, kā viņš noasiņo!"

Slovēnis nepalika latvietim atbildi parādā: "Problēma ir tā, ka tas čalis treniņzālē ar pulti pārāk daudz runā. Nenotika nekas jauns, es viņa pakaļu nodīrāju deviņās no desmit reizēm. Vienīgo reizi ļauju viņam uzvarēt, lai uzlabotu viņa pārliecību."

Porziņģis piebilda, ka, pirmkārt, viņam nevajag uzlabot pārliecību, jo viņš jau tāpat ir pietiekami pārliecināts. Un, otrkārt, viņš jau ir bijis čempions. "Katram stāstam ir divas versijas. Viņējā nav patiesa," noteica Vujačičs.

To visu iemūžinājis un publicējis latvieša komandas biedrs Kevins Serapins