«Ir dienas, kad tev uznāk «melnie». Mēs reāli dzīvojam kā bomži. Ja čempionātā daudzmaz viss ir sakārtots, tad, aizbraucot uz «Volvo» treniņnometnes halli, žurkas var ģērbtuvē atrast. Somas samestas uz grīdas, formas mētājas. Kaut paklāju būtu nopirkuši, lai tu vismaz jūties kā mājās un uz treniņu nāc ar pozitīvismu. Ir dienas, kad vēlies savākt savas mantas un vienkārši aizbraukt projām,» TV6 raidījumā «Overtime» atklāja Daugaviņš.

Tāpat Daugaviņš atklāja, ka pasaules čempionātos trīs reizes gājis prasīt Francijas komandas ekipējuma menedžerim slidu šņores. «Svarīgās lietas ir, bet sīkumu nav. Tā katru gadu ir bijis un būs. Sarunas jau vienmēr notiek, lai atrisinātu šī lietas, tomēr vienmēr kaut kas aizmirstas.»

Piebildīsim, ka Latvijas izlase šogad treniņnometni aizvada «Inbox.lv» ledus hallē, kur sadzīves apstākļi esot daudz patīkamāki un komfortablāki.

Kaspars Daugaviņš, kurš Latvijas valstsvienībai pievienosies aprīlī, pagājušajā nedēļā ar Ņižņijnovogorodas «Torpedo» komandu noslēdza Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Ggarina kausa izcīņu.

Šīs sezonas regulārajā čempionātā Daugaviņš kopumā aizvadīja 52 mačus, izceļoties ar ar 15 vārtiem un 24 rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr 11 izslēgšanas mačos viņa kontā pieci (3+2) punkti.

Latvijas izlase gatavošanos pasaules čempionātam Krievijā sāka 21.martā.

Latvijas izlase šajā pavasarī aizvadīs astoņas pārbaudes spēles. Vispirms viesos divas reizes sacentīsies ar Dānijas izlasi. 7. aprīlī – Alborgā un 9. aprīlī Odensē. Nedēļu vēlāk, 14. un 15. aprīlī «Arēnā Rīga» Latvijas izlase uzņems Baltkrievijas vienību un 22. un 23. aprīlī Vācijas izlasi. Pēdējās pārbaudes spēles pirms pasaules čempionāta tiks aizvadītas 29. un 30. aprīlī izbraukumā pret Šveices izlasi.

Turnīrs risināsies no 6. maija līdz 22. maijam.