Tikai nejaušības dēļ no asiņainā slaktiņa Parīzē izvairījusies Parīzē dzīvojošā latviešu aktrise Lelde Vikmane. Vikmane ļoti vēlējusies apmeklēt Kalifornijas rokgrupas «Eagles of Death Metal» koncertu «Bataclan» koncertzālē, raksta žurnāls «Kas Jauns».

55 gadus vecā aktrise, kas pazīstama ar lomu filmā «Vajadzīga soliste», uz koncertu neesot aizgājusi tikai nejaušības dēļ. Vikmani izglābusi izvēle traģēdijas dienā apciemot savus tuviniekus Latvijā.

Vikmane Parīzē dzīvo vairākus gadus, viņai ir attiecības ar francūzi, abi gatavojas kāzām.

Arī dziedātāja Marija Naumova, kura dzīvo Parīzē, traģēdijas vakarā vēlējusies apmeklēt restorānu, kur notika slaktiņš, taču nav to izdarījusi.

«Es nekad nebiju domājusi, ka tā var notikt arī ar mani, ka no rīta pamodīšos un būs sācies karš...» savā «Facebook» profilā raksta dziedātāja.

«Vēlētos notiekošo nosaukt par murgainu sapni, bet, lai vai cik tas ir sāpīgi, šis kļūst par daļu īstenības, mūsu dzīves un galvenais - nākotni mūsu mīļajiem bērniem. Galvā ir viena vienīga doma - ko es varu darīt,lai kaut nedaudz vērstu lietas par labu, tomēr nekas vairāk kā litrs nodotu asiņu un lūgšanu nenāk prātā. To arī darām,» saka dziedātāja.

Naumova sūta visdziļāko līdzjūtību visiem, kas šajā baisajā naktī zaudēja savus mīļos.

«Lai miers mirušo dvēselēm. Dod Dievs,lai nekad un nekur šai naktij nebūtu turpinājuma. Lai mūsu sirdis nekļūtu ļaunas un atriebību alkstošas. Mieru, mīlestību, līdzcietību, piedošanu un pieņemšanu mums visiem...»