Gunda Jandava (20). Ģirts Brumsons (33 gadi).2.oktobrī televīzijas šova «Saimnieks meklē sievu» raidījumā saimnieki ar izvēlētajām līgavām bija devušies ceļojumos, tomēr šokējošas nesaskaņas brauciena laikā piedzīvojuši Gunda un Ģirts.


Gundas un Ģirta brauciens uz Gruziju pārvērties par īstu murgu. Viss beidzies ar skandālu, turklāt
20 gadus vecā līgava pārmeta saimnieka dzeršanu, grābstīšanos, kā arī bija neapmierināta par viņa kaitinošajām piezīmēm.

Portālam Skaties.lv aizvainotais Ģirts sniedzis interviju, kurā atklāj, ka ceļojumā visi dzēruši vīnu un īpaši ar to aizrāvies nav, turklāt grābstīšanās gar Gundas dibenu bijusi izprovocēta situācija, kurā arī viņš nav vainīgs.

Mediji vēsta, ka saimnieks uzskata, ka galvenais iemesls abu nesaskaņām ir tas, ka Gunda nav vēlējusies abu attiecības ievirzīt nopietnā gultnē, tomēr viņš cerējis, ka viņa pārdomās. Ģirts vairākas reizes Gundai pat atzinies mīlestībā.


Lai arī televīzijas raidījumā redzētajā skandālā Gunda Ģirtam pārmetusi dzeršanu, saimnieks atklāj, ka meitene pati ir hroniska smēķētāja un izpīpējot apmēram vienu paciņu dienā.

Ģirts portālam Skaties.lv atklājis, ka meitene piedraudējusi viņam ar policiju un advokātu, ja saimnieks kaut kur publicēšot viņa paša uzņemtos Gundas kailfoto. Kas sākotnēji, acīmredzot, tomēr veidoti ar pašas meitenes piekrišanu.

Kādēļ gan šovā Gunda tēloja svēto dievgosniņu un tik ļoti vēlējās, lai saimnieks Ģirts izvēlas tieši viņu? Ja jaunajai sievietei pēc šova pēkšņi tik ļoti riebjas pieskārieni, tad kāpēc viņa ēterā izrādīja tik lielu sajūsmu par Ģirtu un viņa pieskārieniem, kā arī par gaidāmo Gruzijas ceļojumu divatā?

Cilvēki šo šovu šovā vērtē ļoti dažādi, daži pat novērojuši un izteikušies, ka Gunda, iespējams, ir lesbiete, kas gribējusi sasniegt tikai merkantilu un lielu popularitāti... Ja jau viņai tik ļoti riebjas visi pretējā dzimuma pieskārieni...