Kompānija „Labākas Dzirdes Centrs” izziņo akciju „DĀVĀ IESPĒJU DZIRDĒT”, kas norisināsies sākot no 2015. gada 1. novembra līdz 1. decembrim. Akcijas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību cilvēku dzirdes problēmām un vienam cilvēkam sniegt iespēju bez maksas iegūt savā īpašumā pāris modernus dzirdes aparātus no amerikāņu ražotāja „Starkey”.

Akcijas laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs var palīdzēt savam ģimenes loceklim, draugam, kolēģim vai kaimiņam tikt pie bezmaksas dzirdes aparāta, uzrakstot par viņu nelielu stāstu. Stāsti jāsūta uz pasta adresi: Labākas dzirdes centrs, Brīvības iela 169, Rīga, LV-1012 vai elektroniski [email protected]. Stāstam jāpievieno šāda kontaktinformācija: autora vārds un uzvārds, kontakttālrunis un pasta adrese.

Tāpat akcijas laikā visi interesanti bez maksas varēs veikt dzirdes pārbaudi, izmantojot Labākas Dzirdes Centra profesionālo aparatūru. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 205-502-86, e-pastu [email protected] vai tiešsaistē mājaslapā www.labakasdzirdes.lv/.

„Dzirdes pasliktināšanās ir samērā aktuāla parādība Latvijas iedzīvotāju vidū, - stāsta kompānijas „Labākas Dzirdes Centrs” direktore Viktorija Lomatska. – Vairāk nekā 10% iedzīvotāju cieš no daļēja vai pilnīga dzirdes zuduma. Svarīgi ir agrīnā šī procesa stadijā veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai neiestātos nopietnas sekas vai pat kurlums. Akcijas laikā no 1. novembra līdz 1. decembrim aicinām visus interesentus profilaktiskos nolūkos pārbaudīt dzirdi pilnīgi bez maksas”.

Organizatori cer, ka akcija „DĀVĀ IESPĒJU DZIRDĒT” ar laiku kļūs par ikgadēju tradīciju. Šis notikums palīdzēs kādam no jauna atgūt dzirdi un pievērsīs uzmanību dzirdes problēmām. Plašāka informācija par akcijas nosacījumiem un norisi var atrast mājaslapā www.labakasdzirdes.lv/ un sekojot līdzi jaunumiem www.facebook.com/dzirdes.centrs, kā arī pa tālr. 205-502-86.

Par akcijas „DĀVĀ IESPĒJU DZIRDĒT” balvu – pāris Z Series Starkey* dzirdes aparātiem

Z Series – tā ir jaunākās paaudzes bezvadu dzirdes aparātu līnija; pieejami visdažādākie stili un iespējas, kas apmierinās pat visprasīgāko pacientu. Tās pamatā ir inovatīvā BluWave 4.0 operētājsistēma un tehnoloģijas:

900Syncтм – nodrošina izcilu skaņas kvalitāti un kvalitatīvus savienojumus ar TV, radio, mūzikas atskaņotājierīcēm

Voice iQ2 – izceļ cilvēka balsi trokšņainā vidē, lai labāk sadzirdētu sarunas (restorānā, transportā)

Binaural Spatial Mapping – nodrošina dabiskāku skaņas uztveršanu no visām pusēm, tādējādi mazinot nogurumu aprāta lietošanas laikā

Pure Wave Feedback Eliminator – novērš trokšņus, kas rodas dzirdes aparāta lietošanas laikā un daudzas citas.

*Pilnā cena: € 2020,00

Informācija par kompāniju „Labākas Dzirdes Centrs”

Labākas Dzirdes Centrs ir moderns dzirdes aparātu centrs Rīgā, kas savas durvis vēra 2014. gada 1. novembrī. Uzņēmuma filozofija ir – atrast vislabāko risinājumu ikvienam klientam. Mēs to panākam sadarbojoties ar labākajiem piegādātājiem (Dreve, Detax, Starkey) un sekojot līdzi jaunākajiem dzirdes aparātu risinājumiem.

Mēs uzņemamies pilnīgu atbildību par saviem pakalpojumiem un garantējam to kvalitāti, nodrošinot profesionālu un ētisku pieeju dzirdes problēmām. „Labākas Dzirdes Centrs” cenšas nodrošināt visaugstāko pakalpojumu līmeni, lai sniegtu maksimālu palīdzību saviem klientiem.

Mūsu misija – Lai pasaule varētu dzirdēt!

Mūsu mērķis – uzlabot dzīves kvalitāti. Darba pamatprincips - sniegt labāko rezultātu.

Informācija par Starkey dzirdes aparātiem

ASV uzņēmums Starkey ir līderis digitālo dzirdes aparātu izstrādē, pilnveidošanā un izplatīšanā. Viņu 22 birojos strādā vairāk nekā 3500 darbinieku. Starkey pārstāvniecības atrodas 100 valstīs visā pasaulē.

Starkey ražo visaugstākās kvalitātes dzirdes aparātus un diagnostikas iekārtas, dzirdes aizsardzības līdzekļus, bezvadu tehnoloģijas un rada unikālus risinājumus dzirdes nodrošināšanai jebkurā vidē.