TV3 šova Izklausies redzēts pagājušās svētdienas raidījumā triumfēja aktrise un restorāna Happy Days&Nights līdzīpašniece Ieva Pļavniece. Uzvaras prieku Ievai aizēnojis kāds nesen veikts pirkums, kas izrādījies brāķis, vēsta portāls Skaties.lv, atsaucoties uz žurnālu Privātā Dzīve.

Tikmēr sabiedrība un interneta komentētāji kādreiz tik populāro aktrisi sākuši zākāt, sakot, ka vēl vairāk ar zvaigžņu slimību sasirdzis cilvēks ir tikai Vladimirs Putins.

Atgādinām, ka aktrises personīgo un agresīvo ambīciju dēļ, Džilindžers viņu savulaik atlaida no Dailes teātra, bet par uzbraucieniem žurnālistiem un viņu profesionālā darba kritizēšanu Pļavniece izpelnījās  nožēlojamu publicitāti uz dzeltenās preses žurnālu vākiem un līdz šova Izklausies redzēts otrajam sasaukumam tā īsti nekur neparādījās jeb nevienam profesionāli nebija vajadzīga.

Nesen aktrise internetveikalā iegādājusies divus jaunus Sony Xperia Z3 telefonus. “No sākuma viss smuki, vienīgais, kas man lika samulst – ieslēdzot aparātu, komunikācijas valoda man nebija saprotama, jo rādījās visādi smuki zīmējumi, kas atgādina hieroglifus… Loģiski – Made in China! Tas gan nebūt nenozīmē, ka aparāts maksātu 15 reižu lētāk nekā Sony Mobile veikalā,” žurnālā Privātā Dzīve no sava Facebook profila citēta Pļavniece.

Pēc četriem mēnešiem abi telefoni pēkšņi sabojājušies. Ieva steigusies pie šā zīmola telefonu izplatītāja, taču garantijas remonts tika atteikts. “Skaidroju viņiem cilvēku valodā, ka šie mehāniskie bojājumi radās, aparātam atrodoties manā plaukstā, nevis atsitoties pret trepēm vai pakļūstot zem traktora. Man pasaka – ja kaut kas nepatīk, varu iet uz “patērētājiem”,” tā Ieva. Turklāt viens no telefoniem sagādāja jaunu pārsteigumu. Kādu rītu aktrise vilkusi kājās apavus, bet telefons pa to laiku bijis bikšu kabatā. Līdz šim visi aktrises telefoni tikuši turēti bikšu aizmugurējā kabatā, un nekas tiem neesot kaitējis. “Pēkšņi dzirdu tādu smalku krakšķi… Skatos – jā, Sony aizmugurējā puse saplaisājusi sīkā zirnekļu tīklā,” stāstīja Ieva. Viņa kārtējo reizi nesusi telefonu uz servisu, taču garantijas remonts atkal atteikts.

Pēc Patērētāju tiesību aizsardzības centra apmeklējuma aktrise pamatīgi saniknojusies, un viņa publiski apsolīja darīt visu, lai pierādītu, – klientam šoreiz ir taisnība! “Vērsīšos neatkarīgajā ekspertīzē un atkal pie patērētāju tiesību aizstāvjiem. Ja vajadzēs, savas tiesības par brāķa pārdošanu un savu kļūdu nelabošanu aizstāvēšu Latvijas Republikas kaut Augstākajā tiesā! Un, ja būs nepieciešams, iesūdzēšu visu Ķīnas Tautas Republiku ar Sony priekšgalā,” raksta žurnāls Privātā Dzīve.