Pedofīlija, zoofīlija, nekrofīlija. Tas viss viena datorspeciālista arhīvā. Degpunktā.Policisti aizturējuši kādu datorspeciālistu, kurš paralēli biznesam IT sfērā savā datorā glabājis bērnu pornogrāfiju, kā arī filmas par zoofīliem un nekrofīliem. Kas tagad draud aizturētajam un kāpēc tiesa viņu palaidusi vaļā?

Pedofīlija, zoofīlija, nekrofīlija – vienā vārdā sakot dažādas slimas tieksmes bija kāda jauna vīrieša ikdienas aizraušanās līdz brīdim, kad viņu apciemoja policisti un izvirtuļa datorā uzgāja lielu daudzumu bilžu un videomateriālu par jau minētajām tēmām.

Par to vai vīrietis arī pats piedalījies seksuālās orģijās ar dzīvniekiem, bērniem un līķiem policisti šobrīd nevar pateikt, jo aizdomās turamais ar izmeklēšanu nesadarbojas.

Aizdomās turamajam Latvijas nepilsonim policisti vēlējušies piemērot apcietinājumu, bet tiesa uzskatīja, ka vīrietis nav bīstams sabiedrībai un palaida viņu vaļā. Likumsargi uzlikuši aizdomās turamajam aizliegumu izbraukt no valsts un uzdevuši nemainīt dzīvesvietu.

Kopumā šobrīd policisti aizdomās turamā datortehnikā saskaitījuši 55 000 perversu fotogrāfiju un 700 videomateriālus. Aizdomās turamajam draud sods līdz 3 gadiem cietumā.