Kādreizējais iekšlietu un vēlākais tieslietu ministrs, kā arī nu jau likvidētās, reiz varenās Tautas partijas vadītājs Mareks Segliņš aizvadītajā sestdienā ar skaļām svinībām otrreiz iestūrējis laulības ostā ar… Kristīni Segliņu – abu savu bērnu māti, ar kuru saticīgā laulībā nodzīvojis kopš abu jaunības dienām, bet, kā izrādās, bija izšķīries pirms pāris gadiem. Priecīgajam un pat pāra tuvākos draugus mulsumā atstājušajam notikumam (daudzi pat nezināja, ka Mareks no Kristīnes šķīries, jo laulātie turpināja dzīvot kopā un audzināt abu bērnus – Marku un Mariju) bija izvēlēts zīmīgs datums – 4. jūlijs bija Mareka 45. dzimšanas diena, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Ekspolitiķis, kurš šobrīd ir veiksmīgs jurists un uzņēmējs, no komentāriem »Vakara Ziņām« par šo priecīgo notikumu atturējās. Un tas arī ir saprotams – izrādās, ka 2013. gadā Mareka un Kristīnes laulība tikusi šķirta tikai formāli, lai netiktu apdraudēta ekspolitiķa manta, jo tobrīd viņš, tāpat kā pārējie bijušie SIA «Rīgas nami» valdes locekļi, tika ierauts nepatīkamā tiesvedībā, kurā no bijušajām amatpersonām centās piedzīt 843 368 latu (1,2 miljonus eiro) zaudējumus. 2013. gada aprīlī Segliņu pāris arī noslēdzis laulību līgumu par visas mantas šķirtību, par ko informācija tobrīd izskanēja.

Šo faktu gan var izsecināt no Kristīnes Segliņas valsts amatpersonas deklarācijas, kuru viņa iesniedz kā Saeimas Publisko iepirkumu un juridiskā atbalsta nodaļas vadītāja. Tajā, kā izrādās, vīrs Mareks pēdējo reizi norādīts 2013. gada martā iesniegtajā deklarācijā, tātad īsi pirms šķiršanās. Saprotama lieta, ka bijušajam tieslietu ministram šāda māžošanās ar fiktīvu šķiršanos godu nedara, iespējams, tādēļ par līksmo atkalapprecēšanos viņš ar »Vakara Ziņām« izvēlējās nerunāt.

Mareks un Kristīne draugu un paziņu valodās pazīstami kā saskanīgs pāris, kas viens otrā ieskatījušies jau jaunībā. Abi juristi, kas savu karjeru veidojuši politikas gaiteņos – viņš partijā, viņa – daudzus gadus strādājot par juristi Saeimā. Laikā, kad Mareks bija tieslietu ministrs, ģimene izgāja cauri ērkšķainam ceļam, kad Kristīnei tika konstatēta, bet veiksmīgi izārstēta ļauna slimība. Teju uzreiz pēc tam ģimenē pieteicās otrais bērniņš – ilgi gaidītā meitiņa Marija. Segliņu pāris dzīvo jaunā savrupnamā galvaspilsētas zaļajā privātmāju rajonā Mārupes pusē. Eksministra ģimene ir turīga, Kristīne uz darbu dodas pirms četriem gadiem nopirktā «Mercedes Benz» markas automašīnā, bet Mareks pirms gada iegādājās jaunu «BMW» markas spēkratu. Liepājniekam Marekam bijusi liela loma «Liepājas metalurga» investoru piesaistē, – ne velti viņa birojs atrodas vienā kāpņutelpā ar šā uzņēmuma maksātnespējas administratoru Haraldu Velmeru, kuru investoru piesaiste šim metalurģijas milzim padarīja par miljonāru.