Tas brīdis ir klāt – zvaigžņu stunda pienāca arī portāla Skaties.lv un seriāla Viņas melo labāk konkursa uzvarētājām. Viņām bija iespēja filmēties ar saviem elkiem, un, neskatoties uz mainīgo laiku, meitenes bija labā noskaņojumā un mājās aizbrauca ar smaidu sejā.

Kas viņas ir?

Viņas ir četras jaunietes, kuras tik tikko ir uzsākušas studijas vai arī pabeigušas vidusskolu. Meitenes ārpus mācībām nodarbojas ar interesantiem hobijiem, piemēram, Ilzei brīvajā laikā patīk gatavot, veikt mājas darbus, kā arī rušināties dārzā. Ieva nodarbojas ar dažāda veida sporta aktivitātēm – snovbords, slēpošana, teniss, veikbords utt. Anete ne tikai tūlīt uzsāks studijas, bet arī spēlē futbolu un ir viena no Latvijas regbija jauniešu izlases dalībniecēm, bet Sintija tik tikko noslēgusi vidusskolas gaitas.

Meitenes atzina, ka konkursā uzvarējušas ne bez draugu palīdzības, lai gan, piesakoties tam, sākumā nemaz nebija doma cīnīties par augstu vietu. Četrotni šajā avantūrā “ievilka” Ieva, kura tad arī pieteicās iespējai nofilmēties seriālā. Ar aktīvu darbību sociālajos tīklos viņas panāca vēlamo rezultātu, un jau ir aizvadījušas pirmo no divām filmēšanas dienām.

Kas viņām bija jādara?

Arī tāpat kā iepriekšējās filmēšanās reizēs, četrotne būs redzama kādā no Viņas melo labāk sērijām, paejot garām aktieriem, kā arī pasakot kādu frāzi, bet to, kurās situācijās tieši meitenes būs redzamas, uzzināsiet brīdī, kad tiks izziņota nākamā, ceturtā sezona. Tāpēc turpiniet sekot līdzi informācijai, jo šovasar gaidāmi vēl konkursi saistībā ar seriālu un iespēju filmēties tajā, kā arī vēl viena daļa ar šīm četrām skaistulēm, jo kā uzvarētājām viņām tikai piešķirta iespēja filmēties divreiz. Starp citu, runājot, ka tā notikšot pludmalē. :)