Svētdienu vakari jau labu laiku daudzās mājās ir kļuvuši par savdabīgām sacensībām starp diviem šoviem – LNT «Dziedošajām ģimenēm» un TV3 «Koru kariem», un uzvarētāja noteikšana šajās sacensībās atkarīga arī no abu šovu vadītājiem. Pagaidām «Dziedošo ģimeņu» vadītājs Lauris Reiniks apspēlē «Koru karu» tandēmu Maiju Rozīti un Valteru Krauzi, ko uzrāda arī reitingi: septembrī «ģimenes» ir bijis pats skatītākais TV raidījums – to vērojuši vidēji 285 000 jeb 13,1% visu Latvijas iedzīvotāju.

«Koru karu» kuluāros dzirdētas diskusijas, ka pamatīgu darvas karoti šova medus podam ir piemetusi tieši šarmantā Rozīte, kurai šī ir pirmā pieredze tik liela mēroga raidījuma vadīšanā tiešajā ēterā. Šova veidotāji cilvēkiem no malas ir strikti nolieguši ne tikai tiešraižu aizklusēs, bet arī raidījumu plānošanas sapulcēs kaut ko aizrādīt vai pārmest Maijai.

«Tikai, dieva dēļ, nekritizējiet viņu!» producenti ir piekodinājuši arī žurnālistiem. Pēc »VZ« rīcībā esošās neoficiālās informācijas, iemesls šādiem brīdinājumiem ir varbūtība, ka, saņēmusi pamatīgāku kritikas devu, Rozīte no turpmāko raidījumu vadīšanas varētu pat atteikties. Turklāt meitenei esot pietiekami daudz pārdzīvojumu jau par to vien, ka žurnālisti vispirms pamanot viņas dziļo dekoltē, nevis augsto inteliģenci...