Kamēr valstij tikt pie jauniem vilcieniem nekādi neizdodas, valcēnieši uzbūvējuši jaunu vilcienu, piedevām ne parastu, bet muzikālu, kas kursēs ik svētdienu kanālā Re:TV.

Tā ir Valkas novada domes priekšsēdētāja, kapelas “Bumerangs” mūziķa Venta Armanda Kraukļa ideja, kuru realizē entuziastu grupa, piesaistot augstas raudzes profesionāļus. Ar vietējo uzņēmēju atbalstu Valkā ir tapusi televīzijas studija, kas vizuāli veidota kā senlaicīgs vilciena restorānvagons. Tajā ‘’saimnieko” vilciena virskonduktors Armands (Vents Armands Krauklis) un šarmantā bufetniece Baiba (Baiba Zvaigznīte), restorānvagonā viesojas dažādi mūziķi, kuri gan dzied, gan spēlē, gan pastāsta būtiskas lietas.

Interesanti, ka radošajā komandā darbojas arī Venta sieva Līga Avota – Kraukle, kura uzņēmusies grimētājas pienākumus.

TV pusi savukārt koriģē ļoti pieredzes bagātā šovu veidotāja Dita Torstere, kuras dzīvesbiedrs ir valcēnietis.

Jāpiebilst, ka šī nav pirmā Kraukļa pieredze televīzijā. Savulaik viņš producēja un vadīja pirmos nopietnos spēļu raidījumus “TV SUPERVIKTORĪNA” LTV 1 un LTV 7.

Melodiskās mūzikas raidījums “VILCIENS RĪGA – VALKA” būs skatāms svētdienās 19.30 kanālā Re:TV no 7.jūnija.

Reizi mēnesī šajā pat studijā ierakstīs koncertu - sarunu. Pirmo viesi – dziesminieku Kārli Kazāku varēs redzēt un dzirdēt jau sestdien, 6.jūnijā 18.30 kanālā Re:TV.