Kaspars Dimiters:

"NACIONĀLI PREZIDĒT KĀROJOŠAIS LEVITS GATAVO LATVIJU SKOLU ATVĒRŠANAI AR APMĀCĪBĀM AFĀRU, SOMĀĻU, TIGTINJA, AMHARU, EVU, TVI, FANTE, BAKVU, BRONGA, BAULE, NZEMA, AŅI, ISIĶHOSA, ISINDIBELE, BANBARU, BIROMU, ZULU, FULU, IGBO UN JORUBU VALODĀS. 

Kāpēc? Lūk, kāpēc.

2011.gada 23.janvārī TVnet ziņa: ”Pēdējo trīspadsmit mācību gadu laikā Latvijā slēgtas 244 vispārizglītojošās skolas…” 

2014.gada 25.septembrī NRA ziņa, ka Latvijā pēdējo piecu gadu laikā ”slēgtas teju simts izglītības iestādes…” 

Laiks no 2011. līdz 2014. - tie ir tikai trīs gadi, tāpēc pieņemam, ka šai laikā slēgtas nevis 100, bet apm. 70 skolas. 

No 2014.gada septembra līdz šodienai arī jau pagājis pusgads, un noteikti slēgtas vēl kādas pāris skolas. 

Tātad, laikā no 2008. līdz 2015. Latvijā likvidētas apm. 340 skolas.

Ja Latvijas krievvalodīgo skolām diktāta kārtā piespiedīs pārkonfigurēt visu mācību procesu uz latviešu valodu, Latvijā tiks likvidētas vēl simtiem izglītības iestāžu. Jau tā dekādēm pazemotie un nicinātie krievvalodīgie Latvijas pilsoņi un nepilsoņi arī būs spiesti pamest Latviju. 

Savu lielāko ierēdņošanās mūža daļu nelatviskajās ārzemēs angliski pavadījušajam tautiskā uzvārda īpašniekam Levitam kāds no rietumu uztura bagātinātājiem sirsnīgi iespaidojis aptveri. Ja Latviju pie visas latviešu mega bēgļu masas vēl pametīs arī Latvijai lojālie krievi, kas pacietīgi panesuši visas vietējo nacistu atdarinātāju provokācijas, vieta, tik ilggadīgi un ciniski iztukšota, ilgāk vairs tukša nepaliks un, kā liecina ziņas par ES bēgļu sadalīšanu arī uz Baltijas valstu galviņām, Levita prezidēšanas sekas radīs jaunus ārkārtas apstākļus. 

Levita radītie ārkārtās apstākļi būs, lūk, šādi. Lai bēgļi kaut no vienas vien Āfrikas spētu adaptēties tiktāl, lai arī savus bērnus kaut kad sāktu mācītu tikai latviešu skolās, pārejas periodā nāksies atvērt pagaidu skolas Afāru, Somāļu, Tigrinja, Amharu, Evu, Tvi, Fante, Bakvu, Bronga, Baule, Nzema, Aņi, Isiķhosa, Isindebele, Bambaru, Biromu, Zulu, Fulu, Igbo, Jorubu valodās. Pārejas periods šiem izturīgajiem dabas bērniem varētu vilkties vismaz gadsimtu. Šajā laikā viņu skaits Latvijā simtkāršosies, kamēr latviešu skaits simtkārt saruks. Afrolatviešu tiesību aizstāvji uzvarēs un 22.gadsimtā atlikušie latvieši kādu no jaunajiem mācību gadiem uzsāks, piemēram Latvijas valsts valodā, kas uz to brīdi būs vai nu zulu vai fulu valodas. 

Gribiet tādu nākotni, jaunām bēgļu gaitām Levita gatavotie latvieši? Tad tik balsojiet par šo nacionālo kandidātu un jau pēc pāris dekādēm Ziemassvētkos savus mīļos sveiksim, piem., zulu valodā šādi: http://nebruks.lv/audio/zulu_greeting.mp3 (ukhisimusi omnandi)".