Savvaļas ziemeļbriežu jaunajos ragos – pantos, daba ir koncentrējusi plašu sortimentu ar bioloģiski aktīvām vielām, aminoskābēm, vitamīniem un minerāliem.

No tiem ražotais EPSORIN, ir vērtīgākais, bioloģiski aktīvākais un efektīvākais dabīgas izcelsmes preparāts pasaulē!


EPSORIN iedarbību var sajust, tas Jūs patīkami pārsteigs ar savu organismu atjaunojošo, regulējošo un tonizējošo efektu.


LASIET ARĪ: Revolucionārs aknu attīrītājs, imunitātes un spēka avots - EPSORIN


Šis ir unikāls aknu attīrītājs, kas glābj pat alkoholiķus un uzlabo ALAT un ASAT rādītājus. Šis preparāts palīdzējis ļoti daudziem C hepatīta slimniekiem.

Hormonu regulācija


Epsorin ietekmi uz hormonu regulāciju nosaka tā sastāvā esošais, dzīvnieku valsts izcelsmes, dabīgais vitamīns B6.

ES apstiprināta veselīguma norāde.
Regula Nr. 432/2012 Attiecīgie ieraksta numuri konsolidētajā sarakstā, kas iesniegti novērtēšanai EFSA: 69

Pozitīva ietekmi uz cilvēka seksuālajām spējām ir enerģijas vielmaiņas uzlabošanai un psiholoģisko funkciju normalizācijai.

Libido

Libido trūkums ir bieži sastopams iemesls, ne tikai sieviešu, bet arī vīriešu seksuālās funkcijas traucējumiem.

Libido trūkums ir biežāk sastopamais sieviešu seksuālās disfunkcijas veids.

Pantu ekstrakta hormonu regulējošā, stimulējošā un organismu atjaunojošā iedarbība, palīdz cīnīties ar lielāko daļu libido trūkuma fizioloģiskajiem un psiholoģiskajiem cēloņiem.

Potence

Potences traucējumus vīriešiem izraisa ļoti daudz un dažādi apstākļi.

Lielu daļu no Epsorin pozitīvās iedarbības uz vīriešu veselību nodrošina tieši hormonu regulējošā iedarbība, jo biežs problēmu cēlonis ir tieši vīrišķā hormona – testosterona zemais līmenis organismā.

Epsorin stimulējošā un organismu atjaunojošā iedarbība ļauj cīnīties arī ar tādiem potenci vājinošiem faktoriem kā hroniskais nogurums, nervu traucējumiem un sliktu pašsajūtu.

Epsorin formula

Ektraktā ir precīzi pārnesta ziemeļbrieža pantu BAV formula, kas satur vairāk kā 90 bioloģiski aktīvās vielas, kas atrodas ideālā līdzsvarā un proporcijās, maksimālā efekta sasniegšanai.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Cilvēku un dzīvnieku organismos eksistē bioloģiski aktīvo vielu (BAV) komplekss, kurš normas robežās, līdzsvaroti, savstarpēji mijiedarbojas ar šūnām un orgāniem. Šis līdzsvars tiek sasniegts ar visu sastāvdaļu pašregulāciju. Parasti, izgatavojot ārstniecības preparātus, no dabīgā kompleksa tiek atdalīti visaktīvākie komponenti, kas kļūst par jaunā preparāta pamatu. Tomēr pētījumi liecina, ka saglabājot dabīgo sastāvu un BAV proporcijas, ārstējot dažādas slimības, var sasniegt daudz izteiktāku un universālāku efektu.

Epsorin uz cilvēka organismu iedarbojas šūnu līmenī, un līdz ar to, iedarbība skar praktiski visas organisma sistēmas.

Kas ir epsorīns un panti?

Epsorin ir pirmais kvalitatīvais ekstrakts no jauniem, nepārkaulotiem savvaļas ziemeļbriežu ragiem – pantiem. Panti ir pasaulē vienīgais zīdītāju orgāns, kura augšanas ātrums ir 2mm diennaktī, tas arī izskaidro milzīgo bioloģiski aktīvo vielu daudzumu un koncentrāciju tajos.Epsorin tiek ražots tikai no Jakutijas savvaļas ziemeļbriežu pantiem.

Jakutijas daba ir absolūti tīra no piesārņojuma. Skarbais klimats nodrošina Jakutijas augu un dzīvnieku valsts produktiem augstu bioloģisko aktivitāti.Epsorin veicina organisma reģenerācijas procesus, īpaši tas pamanāms aknu darbības uzlabošanā. Epsorin pozitīvā iedarbība uz aknām, pamanāma jau pēc viena Epsorīna kursa beigām (vienas pudelītes izlietošanas).

Šis fakts, ļauj mums GARANTĒT rezultātus Epsorīna iedarbībai. Uzņēmums garantē naudas atmaksu, ja aknu bioķīmiskie rādītāji (ALAT UN ASAT) nebūs uzlabojušies pēc pilna Epsorīna kursa pabeigšanas.

Pasūtīt produktu varat Epsorīna mājas lapā - spiežot šeit


Pantu ekstrakts ir unikāls ilgmūžības avots, kas sniedz iespēju ne tikai izskatīties, justies jaunākiem un mundrākiem, bet arī dzīvot ilgi un laimīgi.