26. maija raidījumā Viens pret vienu eksprezidente izteica vērtējumu par Latvijas Valsts prezidenta kandidātiem. Liela kritikas deva tika Sergejam Dolgopolovam, un Vairas kundzei te var absolūti piekrist, ka ilggadējam opozīcijas darbonim būtu ļoti grūti pārstāvēt visas valsts un visas sabiedrības intereses.

Tomēr lielu slavināšanu eksprezidente veltīja Mārtiņam Bondaram. Tviterī cilvēki sāka "vārīties" un šķebināties: vai tikai tāpēc, ka Vaira Vīķe-Freiberga puisēnu Bondaru pazīst no bērna kājas, un vai tikai tāpēc, ka viņš ir "ārkārtīgi gudrs un ārkārtīgi ...", kā arī ārkārtīgi labi vadījis pašas kanceleju un tā tālāk; vai tikai tāpēc Mārtiņš Bondars ir labākais prezidenta kandidāts? Tiešām?


Raidījumu var noskatīties šeit

Raidījuma pieteikums:

"Ja es redzētu, ka [uz Valsts prezidenta amatu] profilējas kāds cilvēks, kas apdraudētu Latvijas intereses un savos izteikumos stūrētu grāvī, tad es kaut vai ar galvu padusē ietu kaut ko darīt," — tā vēl nesen par Valsts prezidenta kandidātu meklējumiem izteicās raidījuma viešņa. Par kandidātu izvirzīšanas gaitu un kas šobrīd svarīgs Latvijas interesēm — eksprezidente Vaira Vīķe–Freiberga.