Narcisisma apsēstais Aldis Gobzems politikā nāk tikai savas pašmīlas apmierināšanai

Uz rakstu
 (Bilde 4)
Foto 4 no 80
BILŽU GALERIJĀ ALDA GOBZEMA DZĪVES UN SKANDĀLU MIRKĻI(googleAd)Žurnālists Kārlis Streips:"No LA.LV portāla:Aldis Gobzems - FOTO GALERIJĀ, (googleAd)kurš kopš pārcelšanas uz Spāniju, ir mainījis savu vārdu uz uzvārdu uz Arigo Toro, 15. Saeimas vēlēšanās piedalīsies paša savulaik dibināto partiju, kura kopš 2026.gada 8.jūnija ir LR UR Politisko organizāciju un to apvienību reģistrā pārdēvēta par partiju “Gobzema saraksts”. Šobrīd tiek izsludināta iespēja pieteikties deputāta kandidātiem, kurus uzrunā “Gobzema saraksta” vērtības un idejas.Mūsu valstī ir nelaime, ka populisti mēdz piesaistīt ne īpaši apdomīgu letiņu atbalstu.  Patlaban aptaujas it kā rāda, ka labas izredzes ir mūsu politikas lielajam buldozeram, kuram šīs ir sestās, septītās, astotās vai sazini kuras vēlēšanas ar trešo, ceturto, piekto vai sazini kuru partiju viņš ir dibinājis.  Nemiera gars.  Kolīdz ievēlēts Saeimā, sākas kandidēšana uz Rīgas domi un otrādāk.  Nepotisma pamatlicējs Latvijas politikā, prātam neaptverams demagogs Covid laikā, un šajā ziņā viņš un 'Arigo Toro' ir no tās pašas smirdīgās lupatas šnites griezti. 'Arigo Toro' savulaik apzvērējās, ka viņam ar Latviju un nepateicīgo tautu ir viss un tāpēc viņš pārceļas uz Spāniju uz mūžu.  Acīmredzot nieze pārāk liela, varbūt tur neatradās tā leiputrija, kuru 'Arigo Toro' bija iedomājies, un tāpēc arī viņš uzbāzīsies Latvijas elektorātam. Būsim, lūdzu, dikti gudri šogad oktobrī.  Saprotu, daudzas partijas laika gaitā ir spējušas savu elektorātu pievilt un pamatīgi. Bet paļauties, ka ar demagogiem un tukšās mucas sitējiem kaut kā būs labāk būtu tas pats, kas uzskatīt, ka vajag atgriezties Padumjajā savienībā, jo tad vismaz bija zārka nauda nodrošināta.  Gan buldozers, gan 'Arigo Toro,' gan citi viņiem līdzīgie politikā ir tikai savas pašmīlas apmierināšanai.  Nekas cits tur nav."Vēstījums pirmoreiz publicēts Facebook profilā - Kārlis Streips - un nav mainīta žurnālista leksika.Aldis Gobzems tiek skarbi kritizēts no slavenību un sabiedrības puses.Aija Kosa(googleAd)Šķiet uz vēlēšanām aiziet paliek aizvien grūtāk. Ja sensenos laikos patika vairākas partijas + liekās ka viņām arī ir kopīgi mērķi (varbūt skatījums 100% nesakrita), tad tagad "zemūdens akmeņi" un katra stūra (un to ir daudz) pēkšņi BIJUŠIE brūgāni kuri solīja dzīvē nerunāt atkal grib būt .... un šeit "parasts mirstīgais" var netikai apjukt, bet ar nospļauties - ej nu saproti.... Skumjākais, ka būs "ai kļūdīties ir cilvēcīgi" un gribēs šiem dot otru, trešo un ..... iespēju. p.s. par ko balsot paliek aizvien atvērts jautājums.Marks RečickisProgresīvie nav gudri - visi trīs ministri totāli izgāzās, vairāk izgāzties nav iespējams. Vienotība arī izrādījas katatrofa, neko nespēj vadīt. Siliņa pirms premjerešanas bija visatbildīgākajā amatā Iekšlietu ministrijā, bet pašu galveno un primāro - sienu uz robežas neuzbūvēja. Neizdarīto darbu saraksts ir garš, izdarīto darbu kas tiešām ir svarīgi nav. Jā buldozers un Toro ir katastrofa. Lai neizklausītos pēc mēģinājuma amnestēt Vienotību un Progresīvos, jo tur amnestēt nav ko. Lūdzu iesaki 3 variantus par ko balsot!!! Vienotība un Progresīvie nav variants pat nemēģini ieteikt. Lūdzu iesaki 3 variantus par ko balsot!!!Mārtiņš CSuverēnā Vara, LPV, Jaunlatvieši, Stabilitātei, LKS, Saskaņa, Progresīvie, Tautas kalpi (vai kā viņus tur) - šie 100% ir nedraudzīgi Latvijai un mūsu valodai.Bet gan jau kādu vēl aizmirsu pielikt ...Inese BergaPaldies, Kārlim Streipam par šo vienkāršā valodā izskaidrojošo rakstu - par ko noteikti nebalsot! Ļoti saprotami izskaidrots arī kāpēc nav jēgas balsot! Tagad no palicēju pulciņa jāizvēlas īstā partija un īstie vīri un sievas, kuri pelnījuši, lai par tiem balsotu!Raimonds LukašenoksKārli, vai Latvijas politikā vispār ir kāds cilvēks, kurš ienāk pārliecības, nevis pašlabuma dēļ?Bija cerības uz A.K., bet pēdējais aizņēmums 3,5 un vēl deviņas! nulles ar neskaidru un noslepenotu pielietojumu, paņemts tieši pirms vasaras brīvlaika un tautas svētkiem, kaut kā šo cerību stipri aizmigloja.Dace SamtaNespēju saprast, ka tie cilvēciņi ar garīgiem traucējumiem tiek pie vārda un kāpēc viņi vispār tiek ņemti par pilnu? Murgs kaut kāds… Ieva StalidzānePilnībā piekrītu katram vārdam. Bet diemžēl daudziem ir īsa atmiņa un pavelkas uz populismu un tukšiem solījumiem bez jebkāda seguma vai arī uz tādiem solījumiem,kuri novedīs pie lielākas nabadzības daudz vairāk cilvēku.Indriksons ArnisBūtu jau sasniegts kāds sabiedrības līmenis, ja mediji atteiktos trallināt tos jukušos buldozerus un iedomu spāņus.Parādīt nostāju, nu gluži kā, kad cilvēki gāja balsot par vienu valodu.Nauda nesmird, jocīga smaka, ir tiem, kam tās nav.Karlis Laksa(googleAd)Varai ir izdevīgas n-tās partijas,sašķeltu tautu vieglāk pārvaldīt...1/5milj100 deputāti,19 partijas?Ministrijas ar milzu ierēdņu armiju?Nerunāsim par algām,bonusiem...Kādus tik saukļus nedzirdam,bet,kā redzam,lielākai daļai jau nākošajā rītā tas pagaisis .Būtībā vajadzīgas trīs partijas-kreisie,centristi un labējie...viss,nav ko jaukt galvas!Ja lielās valstīs,vecajās demokrātijas iztiek ar mazu partiju skaitu?!Dzintra MegneVispār vēlēšanās jāpiedalās tikai Latvijā dzīvojošajiem pilsoņiem.Tikai viņi sevi iegulda savā valstī, to veido, maksā nodokļus un audzina jauno maiņu, un rūpējas par saviem senjoriem. Kāpēc lai Latvijas emigranti piedalītos mūsu vēlēšanās?